• Spotkanie z żołnierzem

          • Nowa galeria Spotkanie z żołnierzem została dodana do albumu fotograficznego

            Uczniowie klasy 2 spotkali się 19 października z tatą Antka, który jest zawodowym żołnierzem i służy w Pułku Ochrony w Warszawie.
            Dowiedzieli się jakie zadania musi wypełniać żołnierz. Mogli obejrzeć mundur. Przeszli też szkolenie z musztry.
            Dziękujemy Panu Karolowi za ciekawe i kształcące spotkanie.

            Agnieszka Pabian

          • Rozstrzygnięcie konkursu „Mój nauczyciel „ etap szkolny

          • Nowa galeria Rozstrzygnięcie konkursu „Mój nauczyciel „ etap szkolny została dodana do albumu fotograficznego

            Rozstrzygnięcie konkursu „Mój nauczyciel „

            etap szkolny

             

            Celem konkursu było kształtowanie postawy szacunku dla pracy nauczyciela oraz zwrócenie uwagi na jej znaczenie w życiu społeczeństwa; rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz twórczych umiejętności dzieci;  prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dzieci; wzmacnianie wiary we własne siły i możliwości.
            Dzieci  wykonały portret wybranego nauczyciela dowolna techniką plastyczną. Komisja konkursowa oceniła prace uczniów klas 1-3 , 4-8 .

            Wyłoniono następujących zwycięzców:

            Kategoria klas 1-3

            I miejsce – Zosia Grocholska z kl. II wykonała portret pani Agnieszki P.

            II miejsce – Ania Kołodziej z kl. II autorka portretu pani Małgosi K.

            III miejsce –  Jakub Klara z kl. II wykonał portret pani Agnieszki P,

             wyróżnienie – Kornelia Imiołek  z kl.III narysowała pania Ilonę.

            Kategoria klas 4-8

            I miejsce- Zuzanna Jakubas- kl. VI, wykonała portret pani Agnieszki R.

            II miejsce – Karolina Opoka  -kl. IV, autorka portretu pani Ani P.

            III miejsce – Filp Małek  – kl. IV, wykonał portret pana Krystiana,

            oraz Wiktoria Gutowicz – kl. VI autorka portretu Pana Lucjana

             

            Gratulujemy zwycięzcom .

             

            Agnieszka Pabian i Krystian Zych

             

          • Z WIZYTĄ U ANI SHIRLEY

          • Nowa galeria Z WIZYTĄ U ANI SHIRLEY została dodana do albumu fotograficznego

            Z WIZYTĄ U ANI SHIRLEY

             

            18 października Uczniowie klasy piątej i szóstej mieli okazję obejrzeć w tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego wzruszający spektakl na podstawie powieści L. M. Montgomery pt. „Ania z Zielonego Wzgórza”. Była to ciekawa, pełna humoru opowieść o potrzebie tolerancji wobec innych osób, wartości rodziny oraz sile przyjaźni.  

            Sztuka przedstawiająca historię marzycielki Ani dostarczyła młodym widzom niezapomnianych emocji, rozbudziła wyobraźnię, zapewniła dobrą zabawę oraz pozwoliła jeszcze lepiej zrozumieć lekturę. Doświadczenia teatralne dla Uczniów są bardzo ważne, gdyż uczą dzieci wrażliwości i kreatywności, a przede wszystkim przygotowują do krytycznego odbioru różnych dzieł sztuki.

                                                             

                                                       Agnieszka Reczek i Anna Góra

          • Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila…

          • Nowa galeria Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila… została dodana do albumu fotograficznego

            Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila…

             

            To słowa piosenki, która wybrzmiała w wykonaniu Amelii w chórkach z pierwszakami na uroczystym pasowaniu ich na uczniów naszej szkoły. Zanim nastąpiła jednak cześć oficjalna uczniowie zaprezentowali swe umiejętności wokalne, śpiewając piosenkę „Pierwszaczek”, recytatorskie oraz taneczne, wykonując razem z mamami „Taniec dżentelmenów”, który wzbudził ogromne uznanie u zgromadzonej publiczności. Swoistą innowacją okazała się również dekoracja, którą stanowiło tło i pięknie ozdobiona, pokaźnych rozmiarów rama udekorowana kwiatami (dzieło p. Zelków). Ustawione na jej tle dzieci stworzyły „żywy obrazek”. Po pasowaniu gigantycznym ołówkiem przez dyr. szkoły M. Kawa uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz rożki ze słodyczami. Życzenia dla dzieci od rodziców i podziękowania skierowane do nauczycieli uwieńczyła sesja fotograficzna, którą wykonał zaprzyjaźniony fotograf Hubert Szumlański (wielkie dzięki!). Następnie dzieci udały się do klasy, gdzie przy pięknie zastawionych stołach oddały się degustacji słodkości przygotowanych przez rodziców. Ogromne podziękowania kieruję do wszystkich Rodziców za pomoc w organizacji tego pięknego i ważnego w życiu ich dzieci wydarzenia. Poświęcone w wolne soboty i po zajęciach lekcyjnych czas zaowocował pięknym występem.

            Wychowawca: A. Bogusz - Duda

          • .

          • Szanowni Państwo: Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy szkoły, Rodzice, Drodzy Uczniowie.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

            W karcie Nauczyciela w 1982 roku zapisano, że czternastego października każdego roku,                       w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, obchodzony będzie Dzień Edukacji Narodowej, uznany za święto wszystkich pracowników oświaty.

            Już ponad 400 lat temu, hetman wielki koronny – Jan Zamoyski, wiedział, jak ważną rolę  w dobrym funkcjonowaniu całego narodu odgrywa szkoła. Do dziś jego słowa: „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”, mają swoje odzwierciedlenie   w rzeczywistości. Odpowiedzialność nauczycieli jest ogromna. Młodemu pokoleniu potrzebne są autorytety. Dobry nauczyciel ukierunkuje dziecko na właściwe działania, rozwinie u niego zdolności i zainteresowania, ale też wpoi wartości, którymi należy kierować się w życiu. Sukcesem nauczyciela są bowiem absolwenci, którzy potrafią radzić sobie i odnosić sukcesy w dorosłym życiu.

            W tym szczególnym dniu mam zaszczyt, w imieniu własnym i uczniów, podziękować za to wszystko nauczycielom. Dziękuję za Wasze zaangażowanie w pracę, za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie obdarzacie uczniów, za to także, że jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw. Dziękuję Wam za Wasze oddanie pracy, która wymaga nie tylko wysokich kompetencji, ale również siły i odwagi. Wierzę, że Wasi uczniowie odpłacą Wam za Wasze zaangażowanie szacunkiem i wdzięcznością. Życzę nieustającej satysfakcji, entuzjazmu, aktywności i radości z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, które - jak wszyscy wiemy – bywa często zaniedbywane z powodu naszych zawodowych obowiązków.

            Nie mogę również w swoich podziękowaniach pominąć pracowników administracji i obsługi, bez zaangażowania których  szkoła nie przypominałaby takiego miejsca, jakim jest. Dziękuję Państwu za to, że nasza szkoła sprawnie funkcjonuje jako instytucja. Jest czysta, zadbana i bezpieczna. Dziękuję za pomoc udzielaną dzieciom, kiedy widzicie, że taka jest potrzeba oraz za to, że zwracacie uwagę na ich zachowanie i pomagacie w procesie wychowania. Życzę Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz dużo entuzjazmu i optymizmu na co dzień.

            Wam, Drodzy Uczniowie, życzę, abyście dzięki edukacji coraz lepiej rozumieli otaczający Was świat. Aby Wasi nauczyciele wierzyli w Wasze możliwości. Abyście spotykali na swojej drodze tylko dobrych wychowawców, którzy,  jak pisał wybitny pedagog – Janusz Korczak, „przeżyją wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil”, a przede wszystkim życzę Wam dziś Kochani, abyście dobrze czuli się w naszej szkole i, po prostu- codziennie rano przekraczali jej próg z przyjemnością.

            Magdalena Kawa

          • Dzień Głośnego Czytania

          • Nowa galeria Dzień Głośnego Czytania została dodana do albumu fotograficznego

            Dzień Głośnego Czytania

            29 września obchodziliśmy XXI Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto to zostało ustanowione w 2001r z inicjatywy Polskiej Izby Książki. Jego patronką jest wybitna pisarka Joanna Porazińska. W naszej szkole 5 października po raz trzeci zorganizowano Dzień Głośnego Czytania, skierowany do najmłodszych czytelników -  uczniów klas 1 – 3.  Przygotowaniem zajęły się panie pracujące w bibliotece: Agnieszka Reczek i Elżbieta Nowińska oraz uczniowie klasy 6. Długo zastanawiano się nad tekstem do czytania. Wybór padł na baśń Hansa Christiana Andersena „Słowik”.  Uczniowie klasy 6 przygotowali baśń z podziałem na role oraz zestaw pytań dotyczących treści czytanego tekstu. Dzieci wraz z wychowawczyniami w wielkim skupieniu wysłuchały pięknej, wzruszającej baśni pt.:”Słowik”. Następnie uczniowie przystąpili do losowania przygotowanych pytań. Za poprawną odpowiedź otrzymywali słodką nagrodę (cukierki). Wszystkie dzieci udzieliły poprawnych odpowiedzi, co zostało nagrodzone gromkimi brawami. Spotkanie zakończono wspólnymi pamiątkowymi zdjęciami.

            Jednogłośnie stwierdzono, że warto czytać na głos książki. Głośne czytanie rozbudza wyobraźnię, ćwiczy pamięć, poprawia koncentrację oraz jest wspaniałą okazją do budowania więzi i wspólnego spędzenia czasu z rodzicami, dziadkami czy rodzeństwem. Święto więc warto obchodzić każdego dnia, czytając ulubione książki.

             

                                                                                                                                Elżbieta Nowińska

            Agnieszka Reczek

             

             

          • MIMOZAMI…I OGNISKAMI JESIEŃ SIĘ ZACZYNA :)

          • Nowa galeria MIMOZAMI…I OGNISKAMI JESIEŃ SIĘ ZACZYNA :) została dodana do albumu fotograficznego

            MIMOZAMI…I OGNISKAMI JESIEŃ SIĘ ZACZYNAJ


            28 września po południu spotkaliśmy się na  grillu u kolegi Nataniela. Atrakcji było mnóstwo...pyszne kiełbaski, które samodzielnie upiekliśmy na ognisku, grillowane szaszłyki przygotowane przez Panią Agnieszkę, smaczne ciasta, które specjalnie na tę okazję upiekły Mamusie naszych koleżanek oraz mnóstwo słodyczy, którymi obdarował nas Ksiądz Proboszcz.

            I wspaniały plac zabaw: boisko do gry w piłkę nożną, trampolina, badminton. Słoneczna pogoda, zaangażowanie Rodziców w przygotowanie integracyjnej imprezy, gry i zabawy na świeżym powietrzu, wszystko to sprawiło, że ten dzień będziemy jeszcze długo wspominać.

            Dziękujemy Księdzu Proboszczowi i Pani Wychowawczyni za wspólnie spędzony z nami czas, Pani Agnieszce za staropolską gościnność, a Pani Iwonie i Pani Monice za opiekę i wszelkie dobro.

             

                                                                                Szóstoklasiści

             

             

          • Dzień pełen wrażeń

          • Nowa galeria Dzień pełen wrażeń została dodana do albumu fotograficznego

            Dzień pełen wrażeń

             

            „Okno pogodowe” w ponurej wrześniowej pogodzie sprawiło, że najmłodsi uczniowie mogli wreszcie opuścić mury szkolne. Celem wyprawy była wycieczka do lasu i oglądanie w nim darów jesieni w postaci grzybów jadalnych i trujących, wrzosów, kolorowych liści, zwierząt i ptaków.

            Po dotarciu na miejsce „zakwaterowania” miało miejsce spotkanie z p. Leśniczym i krótka pogadanka na temat zachowania się w lesie i jego mieszkańców, wysłuchanie melodii myśliwskiej zagranej na rogu oraz rozdanie dzieciom odblasków w kształcie leśnych zwierząt (to niespodzianka przygotowana przez Panią u której gościliśmy na ognisku). Podczas spaceru po lesie odbyła się również akcja „Sprzątanie Świata”. Utrudzeni i zmęczeni wszyscy wrócili w towarzystwie kota do grilla, na którym czekały już kiełbaski. Po posiłku i chwili odpoczynku odbyły się harce na placu zabaw Marcysi.

            Dziękuję Paniom za przygotowanie wspaniałej „imprezki” oraz pomoc w opiece nad dzieciakami, a p. Leśniczemu za urozmaicenie dzieciom wycieczki mimo obowiązków zawodowych.

             

            Wychowawca:

            A. B.-D.

          • LEKCJA EKOLOGII

          • Nowa galeria LEKCJA EKOLOGII została dodana do albumu fotograficznego

            LEKCJA EKOLOGII

            ,,Wszystkie śmieci są nasze!” to hasło 29. edycji akcji sprzątania świata. Główne cele tegorocznej kampanii to promowanie czystości i ochrony środowiska, zachęcanie do dbania o najbliższe otoczenie oraz poprawne segregowanie odpadów. Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wspólnie z Wychowawczyniami wzięli udział w tej niezwykłej lekcji ekologii. Sprzątali  teren wokół szkoły, pobliski las, a na zajęciach rozmawiali na temat segregacji odpadów, recyklingu i konieczności dbania o środowisko naturalne.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom za zaangażowanie w akcję.

            Dbajmy o naszą planetę przez cały rok!

             

                                                                 Anna Góra i Agnieszka Reczek

             

             


             

          • Konkurs "Mój nauczyciel"

          •  Zapraszamy dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej do udziału w  VI gminnym konkursie plastycznym:
            przedszkolaki: Moja pani z przedszkola.
            dzieci szkolne: Mój nauczyciel.


            Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu portretu nauczyciela. Technika wykonania prac dowolna płaska plastyczna (malarstwo, grafika, rysunek, collage, bez użycia materiałów nietrwałych: plasteliny, bibuły, kaszy itp., . Format prac A4


            Prace należy czytelnie opisać na odwrocie i złożyć  do 11 października 2022 roku u pani Agnieszki Pabian lub pana Krystiana Zycha.

             


                                       REGULAMIN GMINNEGO  KONKURSU PLASTYCZNEGO



                                                "Mój nauczyciel"

             1.CELE KONKURSU:

            - kształtowanie postawy szacunku dla pracy nauczyciela oraz zwrócenie uwagi na jej znaczenie w życiu społeczeństwa;

            - rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz twórczych umiejętności dzieci;

            - prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dzieci;

            - wzmacnianie wiary we własne siły i możliwości.

            2. WARUNKI UCZESTNICTWA, TEMATYKA I FORMA KONKURSU:

            Konkurs adresowany jest do przedszkolaków oraz uczniów klas I-III i klas 4-8

            Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych:

            - dzieci przedszkolne (temat pracy: „Moja Pani z przedszkola”);

            - uczniowie szkół podstawowych klas I-III (temat pracy: „Mój nauczyciel”).

            - uczniowie klas 4-8 „Mój nauczyciel”

            * Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej, będącej portretem nauczyciela (zgodnie z tematem konkursu dla poszczególnych kategorii).

            * Format pracy plastycznej: A4

            * Technika pracy: dowolna płaska (malarstwo, grafika, rysunek, collage, bez użycia materiałów nietrwałych: plasteliny, bibuły, kaszy itp.,

            * Na odwrocie każdej pracy należy czytelnie podać następujące informacje:

            Tytuł (imię osoby z portretu):

            Imię i nazwisko autora pracy: 

            Wiek i klasa autora pracy:

            Nazwa, adres, telefon, e-mail placówki:

            Imię i nazwisko opiekuna:


            Termin konkursu: 

            I etap szkolny: prace należy składać do dnia 11.10.2022r. w swojej placówce gdzie będzie wybranych 10 prac. Zachęcamy do wykonania prac w szkole na zajęciach plastycznych.

             


            Prace oceni Jury powołane przez organizatora. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni.

            Prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej oraz stronie internetowej szkoły.

            UWAGI ORGANIZATORA:

            1. Praca musi być wykonana tylko przez jednego autora . Uczestnik wykonuje pracę samodzielnie bez pomocy rodziców(prace zbiorowe nie będą brane pod uwagę).

            2. Uczestnik konkursu składa tylko jedną pracę, placówka wyłania zwycięzców w etapie szkolnym i przesyła po trzy prace z każdej kategorii wiekowej.

             

             3. Prace zrolowane, zniszczone w wyniku niewłaściwego opakowania, nadesłane po terminie oraz niezgodne z regulaminem nie będą oceniane.

            4. Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatorów. Organizator zastrzega sobie prawo do ich wystawiania i nieodpłatnego reprodukowania.

            5. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

            6. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz organizatora (art. 50 ustawy z dnia 04 lutego 1994r. o prawach autorskich i pokrewnych. Dz. U. z 1994r Nr 24 poz.83), publikacji tych prac na stronie internetowej szkoły oraz podczas wystawy prac w naszej placówce.

            7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora www.bielcza.edupage.org. do dnia 20.10.2022r.

            8. Decyzja Jury jest ostateczna i nieodwołalna.

             

            Organizator  : Agnieszka Pabian

          • SZKOLNE CZYTANIE „BALLAD I ROMANSÓW”

          • Nowa galeria SZKOLNE CZYTANIE „BALLAD I ROMANSÓW” została dodana do albumu fotograficznego

            SZKOLNE CZYTANIE „BALLAD I ROMANSÓW”

            200 lat temu, w 1822 r. w Wilnie ukazały się „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza – dzieło, które wyznaczyło początek epoki romantyzmu w Polsce. W związku z tym Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego.

            W naszej szkole  przygotowano na tę szczególną okazję akcję Szkolne Czytanie ”Ballad i romansów”. 16 września o godzinie 17.00 Absolwenci czytali dla młodszych kolegów i koleżanek wybrane ballady. Uczniowie poznali nie tylko ich treść, ale również znaczenie dla literatury polskiej i europejskiej oraz samą epokę romantyzmu wraz z towarzyszącymi jej przemianami społecznymi, politycznymi i artystycznymi. Dziękuję Uczniom za wzorową frekwencję, a  moim Wychowankom, którzy uczęszczają już do trzeciej klasy technikum i liceum za ciekawe prezentacje ballad. Jesienią zapraszamy na finał Projektu Edukacyjnego, podczas którego Siódmoklasiści uczęszczający na zajęcia rozwijające zainteresowania z języka polskiego zaprezentują przedstawienie teatralne na podstawie „Dziadów cz. II” oraz pokaz multimedialny.

                                                                                            Agnieszka Reczek

             

          • European  Day of Languages- Europejski Dzień Języków

          • European  Day of Languages- Europejski Dzień Języków

             

            26 września 2022 r. (poniedziałek) obchodzimy  Europejski Dzień Języków. W tym roku również społeczność naszej szkoły będzie świętować z milionami Europejczyków z 46 państw. Zadaniem uzniów w tym dniu będzie zaprezentowanie nakrycia głowy związanego kulturowo z wybranym państwem europejskim. Uczniowie mogą przygotować nakrycia samodzielnie lub skorzystać z gotowych kapeluszy, czapek itp. które często znajdują się
            w domowych zbiorach. Najciekawsze nakrycia wykonane przez uczniów zostaną wyróżnione. Liczę na Waszą kreatywność.

            Małgorzata Kumórek

          • Nauka kolorów może być ciekawa.

          • Nowa galeria Nauka kolorów może być ciekawa. została dodana do albumu fotograficznego

            Nauka kolorów może być ciekawa.

            Takie hasło przyświecało jednym z pierwszych wrześniowych zajęć
            z języka angielskiego w przedszkolu. Dzieciaki wprost uwielbiają zajęcia,
            w których można trochę wyjść poza codzienne ramy. Na początku powtórzyliśmy poznane nazwy kolorów, wystarczyło kilka kolorowych obrazków dzięki którym dzieci szybko przywołały w pamięci angielskie słówka, następnie wskazywaliśmy kolorowe przedmioty w przedszkolnej sali. Jednakże najbardziej ciekawe okazało się doświadczenie  w którym do słoiczków wsypywaliśmy „magiczny proszek”, a później dolewaliśmy wodę
            i ku zaskoczeniu wszystkich woda w słoikach zabarwiała się na czerwono, niebiesko i żółto. Następnie kolorowe płyny mieszaliśmy  ze sobą, aby uzyskać  zupełnie nowe barwy. Te proste czynności, zwłaszcza  wśród  maluchów wywoływały niewiarygodną euforię. Pobudzaliśmy nie tylko zmysł wzroku, ale również zapachu, gdyż obowiązkowym punktem było powąchanie kolorowych płynów. Pod koniec zajęć utrwaliliśmy ponownie słowa bawiąc się w Magic eye i odgadując kolory ukryte na kartach obrazkowych.

            Małgorzata Kumórek

          • Światowy Dzień Pierwszej Pomocy

          • Nowa galeria Światowy Dzień Pierwszej Pomocy została dodana do albumu fotograficznego

               13 września 2022r. przeprowadzono wśród uczniów klas I – III zajęcia w zakresie udzielania pierwszej pomocy w ramach Światowego Dnia Pierwszej Pomocy. Uczniowie klasy III  odegrali krótkie scenki, dzięki którym dzieci mogły poznać procedury zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Celem spotkania było przygotowanie uczniów do udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego postępowania w czasie zasłabnięć, utraty przytomności, krwotoku z nosa. Uczniowie utrwalili sobie numery alarmowe służb ratowniczych oraz prawidłowe wezwanie pomocy. Po zakończeniu pokazu uczestnicy mogli ćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy na fantomie.  

          • Ta ostatnia wycieczka…

          • Nowa galeria Ta ostatnia wycieczka… została dodana do albumu fotograficznego

            Ta ostatnia wycieczka…

             

            Dziękuję wszystkim Uczniom za wspólnie spędzony czas podczas 3 lat wspólnej edukacji, a Rodzicom za pomoc i ogromne zaangażowanie w pracę na rzecz klasy i szkoły. Życzę wspaniałych wakacji i powodzenia w kolejnym etapie nauczania.

            A. Bogusz – Duda

          • Konkursy religijne w II półroczu 2021/2022

          • Nowa galeria Konkursy religijne w II półroczu 2021/2022 została dodana do albumu fotograficznego

            Konkursy religijne w II półroczu 2021/2022

            Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bielczy uczestniczyli w wielu konkursach religijnych, osiągając sukcesy i rozwijając swe zainteresowania.

            Konkurs „Bł. Kardynał Stefan Wyszyński w oczach dzieci”

            I miejsce Wiktoria Breńska (kl. V), Jakub Klara (kl. I)

            II miejsce Wiktoria Gutowicz (kl. V)

            III miejsce Kornelia Gutowicz (kl. I)

             

            XXII Ogólnopolski Konkurs Papieski „Przyszłość ludzkości idzie poprzez rodzinę”

            Wyniki etapu szkolnego:

            I miejsce Weronika Pabian (kl. VI), Wiktoria Breńska (kl. V)

            II miejsce Karol Reczek (kl. VI)

            III miejsce Wiktoria Gutowicz (kl. V) i Zuzanna Jakubas (kl. V)

             

            Szkolny Konkurs Multimedialny „Święty Polski z Małopolski”

            I miejsce Kamila Kwaśniak (kl. V) i Wiktoria Breńska (kl. V), Weronika Pabian (kl. VI)

            II miejsce Michał Mrożek (kl. VI)

            III miejsce Wiktoria Gutowicz (kl. V)

            Wyróżnienia:

            Amelia Florczak (kl. VI), Filip Bogusz (kl. VI)

             

            Kuratoryjny Konkurs Biblijny „Z Dobrą Nowiną przez życie” – w etapie rejonowym wzięła udział uczennica Aniela Franczyk (kl. VIIIb).

             

             

            Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

            Justyna Knap